,

GORENJE WHC623E16X

Достапност:

На залиха


Издувно и проточно Енергетска класа: C Максимален проток на воздух 505 m?/h Број на степени на вентилаторот: 3 Тип на осветлување: LED Јаглен филтер: 315275 Број на мотори: 1

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.