GORENJE WHP82ES

Достапност:

На залиха


Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1.200 rpm Енергетска класа: A+++ SteamTech генератор на пареа Димензии (ШxВxД): 59,5 ? 85 ? 60 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

19.490 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.