GORENJE WNEI74BS

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+++,По ново B Капацитет за перење: 7 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1400 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Inverter PowerDrive motor bez cetkica

25.490 ден

На залиха