-7%

GORENJE WNEI84BS

Достапност:

На залиха


Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm Енергетска класа: A+++ Инвертер мотор (PowerDrive)

27.990 ден 29.990 ден

На залиха