GREE FAIRY GWH18ACD-K6DNA1D/I R32

Достапност:

На залиха


Енергетска класа А++ КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 6600W КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 6800W Ладење 5200W,Греење 5300W Влезна моќност ладење 1528W Влезна мочност греење 1410W Проток на воздух 800m/h Капацитет на одвлажнување 1.8l

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

49.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.