GREE GCF350ASNA PROCISTUVAC

Достапност:

На залиха


Елегантен дизајн “Орловско крило” дизајн на издувот Инвертер мотор-вентилатор Smart технологија Visual PM2.5 технологија Копче за контрола на светло Индикатор за квалитет на воздухот во боја Подобрен композитен филтер 5 брзини на вентилатор Три режими на прочистување Функција за заклучување WIFI функција

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.