,

FAVORIT 1200 BTU

Достапност:

На залиха


Тип на фреон (еколошки) R410A Енергетска класа (ладење)/(греење) A/A Работна температура C° од -7C°до +43C° Максимална моќност Ладење W 1365 Греење W 1290 Капацитет на ладење 3520 W Капацитет на греење 3960 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.000 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.