FAVORIT 4-J LUX

Достапност:

На залиха


– вградни димензии: В/Ш/Д 59/59,5/55 cm – енергетска класа: A – 8 позиции на контролни склопки – контролно копче за рерната – копче за термостат на рерната – стаклена управувачка табла – светло во рерната – една решетка и длабока тава во рерната – турбо вентилатор

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

22.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.