FAVORIT CF331

Достапност:

На залиха


– димензии В/Ш/Д: 170/54/59.5 cm – бруто/нето волумен: 270/268 L – ладилник/замрзнувач нето волумен: 184/84 L – Енергетска класа: А+ – боја: бела – прилагодувачки полици на врата – прилагодувачки стаклени полици – комора за замрзнување со транспарентни фиоки