,

FAVORIT CF331S

Достапност:

6 на залиха


– димензии В/Ш/Д: 170/54/59.5 cm – бруто/нето волумен: 270/268 L – ладилник/замрзнувач нето волумен: 184/84 L – Енергетска класа: А+ – боја: бела – прилагодувачки полици на врата – прилагодувачки стаклени полици – комора за замрзнување со транспарентни фиоки

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.990 ден

6 на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.