FAVORIT F265

Достапност:

Нема на залиха


– димензии В/Ш/Д: 144/54/60 cm – Енергетска класа: А+ – Гас: Р600 – боја: бела – изменлива врата – регулирачки ногарки – полица за мраз – фиоки за брзо замрзнување

15.500 ден

Нема на залиха