FAVORIT L150

Достапност:

Нема на залиха


димензии В/Ш/Д: 83,8/54/59,5 cm – бруто/нето волумен: 107/106 L – ладилник нето волумен: 106 L – Енергетска класа: А+ – Гас: Р600 – боја: бела – изменлива врата – Потрошувачка на ел. енергија: 115 kWh / год

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.800 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.