FAVORIT MP6102

Достапност:

Нема на залиха


– 1000 вртежи во минута (RPM) – капацитет: 6 kg – 15 програми – електронски програматор – копче за контрола на температура – индикатор за циклус на перење – одложен старт – енергетска класа: А++

12.990 ден

Нема на залиха