FAVORIT MPI8124 INVERTER

Достапност:

13 на залиха


-FAVORIT MPI8124 -KAPACITET 8KG -1200 OBRTAI -INVERTER MOTOR -ENERGETSKA KLASA A+++

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

18.490 ден

13 на залиха

-FAVORIT MPI8124 -KAPACITET 8KG -1200 OBRTAI -INVERTER MOTOR -ENERGETSKA KLASA A+++

Шифра: ПЕ08027 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.