FAVORIT MS5000 SILVER

Достапност:

7 на залиха


– димензии: В/Ш/Д 85/60/60 – максимален капацитет: 12 сета садови – 4 програми – брз програм 30 min. на 40 C – енергетска класа: А++ – енергетска потрошувачка: 0,90 KWh – заштита од поплава

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13.490 ден

7 на залиха

– димензии: В/Ш/Д 85/60/60 – максимален капацитет: 12 сета садови – 4 програми – брз програм 30 min. на 40 C – енергетска класа: А++ – енергетска потрошувачка: 0,90 KWh – заштита од поплава

Шифра: СА60013 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.