FAVORIT MSV5000

Достапност:

На залиха


димензии: В/Ш/Д 81,5cm/59,6cm/57cm – макс. капацитет: 12 сета садови – 5 програми – енергетска класа: А + – прилагодувачка горна корпа – заштита на грејач – заштита од поплава – целосно вградна

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.