FAVORIT RF260 HAIRLINE

Достапност:

На залиха


-Енергетска класа:А -Замрзнувач 40 L -Одржувач 187 L -Бучава 41 db -Автоматско одмрзнување -Димензии (ШxВxД):54x144x56 ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

13.789 ден

На залиха