FAVORIT RF330

Достапност:

На залиха


– димензии В/Ш/Д: 170/60/60 cm – бруто/нето волумен: 310/305 L – ладилник/замрзнувач нето волумен: 242/63 L – Енергетска класа: А+ – прилагодувачки полици на врата – прилагодувачки стаклени полици – комора за замрзнување

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15.900 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.