FAVORIT TCA802

Достапност:

На залиха


– Капацитет 80 L – Тип на контрола механички – Димензии 426/874 mm – Тежина (нето/бруто) 24/27 kg – Моќност 220-240V; 50 Hz – Регулација на температура на вода 35-85 C° – Копче за регулација на температура на вода – Термозаштита против прегревање 106 C° – Грејна моќност 1980 W – Работен притисок 8 bar – Сигурносен вентил max 10 bar – Приклучок за вода 1/2 inch – Заштитна магнезиум анода – Грејач – бакар – Панел LED-термостат – Дијаметар O380 mm – Емајл – сафирно плав – Изолација пур пена

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.890 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.